Frigofirik Taşımacılık

Frigofirik Taşımacılık

Yeşil Gürün Global sektöründe uzman kişilerin yılların getirdiği birikimle bir araya getirerek kurmuş olduğu bir taşımacılık şirketidir. Verdiği hizmetler arasından parsiyel taşımacılıktan proje taşımacılığına, komple taşımacılıktan zincir mağaza taşımacılığına kadar birçok alan bulunmaktadır. Tüm alanlarda aynı uzmanlıkla çalışan Yeşil Gürün Global, bu alanlar arasına frigofirik taşımacılık hizmetini de eklemiştir.

Frigofirik taşımacılık hizmetinde ürünler, tazeliği korunarak bir yerden bir yere planlı bir şekilde taşınmaktadır. Bunun için ise araçların soğukluğu ya da sıcaklığı koruyacak şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir. Frigofirik araçlarımızda son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır. Frigofirik taşımacılık alanında sadece araçlarımız değil, bu işi yapan ekip arkadaşlarımız da oldukça önem taşımaktadır. Bu yüzden ekibimiz bu konuda deneyimli ve işini profesyonel bir şekilde kurumsal yapımıza uygun olarak yapan kişilerden kurulmuştur.

Sebze, kırmızı et, beyaz et, meyve gibi belli bir sıcaklık aralığında taşınması gereken ürünlerinizin işinde uzman kişiler tarafından lojistik hizmetlerinin verilmesini istiyorsanız şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.