Liftli Taşıma

Liftli Taşıma

Yeşil Gürün Global, bünyesinde liftli taşımacılığa uygun olarak dizayn edilmiş ve son teknoloji kullanılarak donatılmış öz malı olan araçlar da bulundurmaktadır. Sektördeki yenilikleri hiç durmadan takip eden şirketimiz, liftli taşımacılık alanındaki gereksinimleri de son süratle yerine getirmekte ve bu alanda hizmet alan müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Yüklerinizi ister parsiyel taşımacılık, ister komple taşımacılık hizmetini kullanarak taşıtırken liftli taşımaya uygun araçlarımız sayesinde yükleriniz rahat, sorunsuz ve hızlı bir şekilde istediğiniz noktadan alınır ve göndermek istediğiniz noktaya sağlıklı bir şekilde transferi gerçekleşir.

Peki tüm bunları yaparken liftli taşıma nasıl en uygun maliyeti sağlar? Liftli taşıma imkanlarına sahip bir şirketle çalıştığınızda, insan gücüyle taşınamayacak kadar ağır olan yükleriniz araçlara yüklenirken veya varış noktasında araçlardan indirilirken vinç veya forklift kullanılma zorunluluğu ortadan kalkmış olur. Böylelikle vinç veya forklift kiralamak için bir ücret ödememiş olursunuz ve bu da taşıma maliyetlerinin düşmesini sağlar.

En uygun liftli taşıma hizmetini en kaliteli şekilde almak istiyorsanız şirketimiz ile iletişime geçerek siz de mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.