Paletli Taşıma

Paletli Taşıma

Şehir içi bir noktadan bir noktaya ya da şehirler arası bir noktadan başka bir noktaya gidecek yüklerinizi paletli taşımacılık seçeneği ile de Yeşil Gürün Global hizmet kalitesiyle taşıtabilirsiniz. Şirketimiz, palet boyutlarına özel olarak seçilmiş ve donatılmış öz sermaye araçları ile bu alanda da üstün hizmetten ödün vermeden müşterilerinin mutluluğu için hiç durmadan çalışmaktadır.

İster bir aracı tamamen dolduracak ister bir aracın belli bir alanını dolduracak yükleriniz olsun eğer paletli taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız Yeşil Gürün Global alanında yılların tecrübesiyle uzmanlaşmış kadrosu ile hizmetinizdedir.

Paletli taşımacılık hizmetinde de diğer taşımacılık türlerinde olduğu gibi uzman bir kadro ve son model ekipmanlarla donanmış araçlar çok önemlidir. Ayrıca planlı bir taşımacılık hizmeti yine bu konuda da ihtiyaç duyacağınız kalemler arasında olacaktır. Paletli taşıma hizmetinde, yükleriniz paletlere uygun araçlarımızla sürekli organize bir şekilde gideceği yerlere teslim edilir.