Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık sözlük anlamı olarak tam olmayan yani kısmi, parça halinde yapılan taşımacılık olarak anılmaktadır. Parsiyel taşımacılık sektörel olarak aynı zamanda parça yük taşımacılığı olarak da anılmaktadır. Bu durum şu anlama gelir; eğer bir yerden bir yere taşıtmak istediğiniz ürünleriniz veya mallarınız bir yükleme aracını tam anlamıyla doldurmuyorsa, parsiyel taşımacılık ile parça halinde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu hizmet kaleminde taşınacak ürün veya mallarınız, aynı şekilde bir aracı doldurmayacak ürünleri olan diğer müşterilerin ürünleriyle aynı araç içerisinde gideceği yere götürülür. Parsiyel taşımacılık hizmetini almaya karar verdiğinizde, diğer hizmetlere göre daha az maliyet ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz ancak bu taşımacılık hizmetinde zamanınızın diğer hizmet türlerine göre daha geniş olması gerekmektedir. Çünkü parsiyel taşımacılıkta ürünleriniz aynı rota üstünde başka varış alanlarına da uğrayarak gideceği yere götürülmektedir. Tüm bunlardan anlaşılacağı üzere parsiyel taşımacılığın en önemli avantajı ekonomik olmasıdır.

Parsiyel taşımacılık alanında müşterilerin en çok çekindiği konu mallarının karıştırılması veya zamanında yerine ulaşmamasıdır. Ancak Yeşil Gürün Global parsiyel taşımacılık hizmeti verirken tüm ürünleri planlı şekilde ve alanında deneyimli elemanlarla çalışarak bu sorunların yaşanmamasını sağlamakta ve müşterilerine temiz bir hizmet vermektedir. Ürünler, önce indirilecekler en önde olmak üzere araçlara yüklenir ve gerekli listeler hazırlanarak gidişat bu şekilde takip edilir.

Avantajlı parsiyel taşımacılık fiyatlarından faydalanmak ve kaliteli bir hizmet almak isterseniz iletişim sayfamızda yer alan formu doldurarak veya telefon numaralarımızdan bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.