Sıcak Dağıtım

Sıcak Dağıtım

Sıcak dağıtım, genel olarak bir depoda belirli ürünleri olan ve bu ürünleri genelde her gün düzenli olarak toptancı, market veya bayilere dağıtması gereken kişilerin ya da kurumların tercih ettiği bir taşımacılık türüdür.

Böyle bir organizasyonu gerçekleştirirken düzenin bozulmaması ve ürünlerin sağlıklı bir şekilde çıkış noktasından varış noktasına ulaşması için sıcak dağıtım konusunda tecrübeli ve profesyonel bir taşımacılık hizmeti almanız gerekmektedir. Süreç içerisinde yaşanabilecek herhangi bir sorun size zaman ve para kaybı olarak dönecektir.

Sıcak dağıtımın avantajı, düzenli ve genellikle şehir içerisinde yapılması nedeniyle zamandan ve paradan tasarruf etmektir. Önceden belirlenen güzergah üzerinden yola çıkan ürün veya mallar en az maliyet ile dağıtılmaktadır. Bunu sağlayan durum ise hesaplanabilir olmasıdır. Güzergahın ve ürünlerin belirli olması yakıt ve organizasyon içerisinde yer alacak ekipteki kişi sayısını minimum düzeye çekmeye yarar. Böylelikle düzenli olarak bir şirket ile çalıştığınızda sıcak dağıtım hizmetinin giderinin ne olduğunu bilir bütçenizi de rahatlıkla buna göre düzenleyebilirsiniz.

Yeşil Gürün Global, yeterli teknik ekipmanı ve kadrosu ile sıcak dağıtım hizmetleri konusunda müşterilerine hızlı ve ekonomik taşımacılık çözümleri sunmaktadır.