Zincir Mağaza

Zincir Mağaza

Zincir mağaza yapılarında, her gün mağazaların depolarından şubelerine düzenli aralıklarla yük taşımacılığı yapılmaktadır. Lojistik sektöründe bu taşımacılık hizmeti ise genel olarak Zincir Mağaza Dağıtımları olarak anılmaktadır. Özellikle büyükşehirlerde her gün depodan mağazaya ya da bayilere dağıtılacak mallar veya yükler iş sahipleri için bir sorun haline gelmiştir. Üstelik bu yükler çoğu zaman günde bir kere değil, gün içerisinde belli aralıklarla sevk edilmektedir. Bu da iş sahipleri için bir yük haline gelmiştir.

Yeşil Gürün Global tüm ekibi, son model araçları ve ekipmanlarıyla zincir mağaza taşımacılık hizmetlerinde de en uygun fiyatlar ve sonuç odaklı hizmet anlayışıyla müşterilerine sorunsuz taşımacılık hizmetini sağlamaktadır.

Şirketimiz tarafından yapılan zincir mağaza taşımacılık hizmetlerinde ürünleriniz planlı bir şekilde çıkış noktasından varış noktasına ulaştırılır ve tüm bu işlemler gerçekleştirilirken yapılan raporlamalar ile süreç hakkında sürekli bilgi sahibi olursunuz.

Eğer zincir mağaza taşımacılığı konusunda işini düzgün yapan, raporlamalarını ve denetimlerini sıkı tutan, kurumsal ve güvenilir bir firma arıyorsunuz Yeşil Gürün Global olarak size en iyi hizmeti vermek için hazırız.